Hravý bar

Název Hravý bar napovídá, že si zde můžete zapůjčit různé stolní hry, jako Osadníci z katanu, Bang, Transamerika, Světový film - otázky a odpovědi, Člověče nezlob se, karty, šachy atd. Také pro vás organizujeme kulturní akce jako výstavy, koncerty a komorní divadelní představení.

Kapacita baru je až 30 osob. Hala je od baru velmi dobře zvukově oddělena, takže se návštěvníci navzájem neruší.

V baru je velký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Oblíbená je zejména Sudličkova ořechovka. Čepujeme pivo Janáček Patriot 11°, Rychtář 12° a originál Kofolu. Připravujeme čerstvé zapékané bagety nebo tousty, máme domácí nakládaný hermelín a skvělé muffinky.

Kromě výborného klasického espresa vaříme fairtradovou kávu také v džezvě dle tradičního tureckého receptu nebo ve speciální konvici pro pravé domácí italské espreso. Co dalšího si u nás v baru můžete vychutnat se dozvíte v našem ceníku.

V baru můžete využít WiFi připojení k internetu.

V baru lze uspořádat soukromé oslavy a firemní večírky, které lze pojmout netradičním způsobem a spojit je s možností hraní pingpongu.

Na vaši návštěvu se těší celý náš tým barmanů.

CENÍK HRAVÝ BAR

Menu

Aktuality

Stolní Tenis Brno v BREST
18.4.2018 23:08, Petr BarvínekNaše veleúspěšné družstvo Stolní Tenis Brno ve složení Marek Orel, Roman Hloušek, Michal Holubko a Petr Barvínek-kapitán obsadilo s předstihem v 6.lize BREST 3 členných družstev 2.místo z 12 účastníků. Tím jsme si zajistili postup o level výš do 5.ligy. Přímý postup první 2 družstva. Pro neznalé: amatérská soutěž, která se hraje od října do půli dubna dvoukolově každý s každým. celkově je 7 lig. Samotné utkání 2 družstev pak probíhá 3 proti 3 s možností 1 střídání, každý s každým + 1 čtyřhra vše na 3 vítězné sety do 11 uhraných míčků s min. rozdílem 2 míčků.
Všechny aktuality

Rezervujte si stolní tenis

Na telefonu: 605 048 049
Využijte náš
Rezervační formulář

Naše ceny

Pronájem stolu: 100 Kč/hod.
Permanentka: 900 Kč/10 hod.
CENÍK STOLNÍ TENIS
CENÍK HRAVÝ BAR

Fotogalerie

galerie Poslední fotografie do naší galerie vložila
Lenka Barvínková, 5.1.2013.
Pokud chcete vidět víc, navštivte naši Fotogalerii.